HU| EN

Általános Beszerzési és Szerződési Feltételek

Az Antenna Hungária Zrt. általános beszerzési feltételei

ÁBF megnyitása

 

 

Az Antenna Hungária Zrt. általános szerződési feltételei

 

LAKOSSÁGI

MinDig TV Extra televíziós szolgáltatás - Általános Szerződési feltételek

MinDig TV Extra internet-hozzáférés szolgáltatás - Általános Szerződési feltételek

 

ÜZLETI

Hatályos ÁSZF

Üzleti előfizetők számára nyújtott - helyi, belföldi és nemzetközi távbeszélő, bérelt vonali, VoIP és egyéb - hírközlési szolgáltatások (hatályba lépés: 2017. 10. 01.)

Változásközlemény - 2017. 10. 01.

 

 

Üzleti előfizetőkre vonatkozó előfizetői szerződés minta

TÁJÉKOZTATÓ

Az Antenna Hungária Zrt., mint kötelezett szolgáltató által - a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Elnöke 2013. november 11. napján kelt HF/25016-187/2012. számú határozata értelmében - 2014. január 01. napjától alkalmazott nettó hívásvégződtetési díj napszaktól függetlenül 0,4 Ft/perc.

Az Antenna Hungária Zrt. hívásvégződtetési forgalmi szolgáltatását nem közvetlenül, saját hálózati interfészén keresztül, hanem a Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltató Kft. (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 35/A.) összekapcsolási pontján keresztül nyújtja.

a. Az összekapcsolási pont földrajzi helye: BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22

b. Az összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:

SIP kapcsolat
Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó : Duplex LC
Protokoll: IEEE 802.3z
Protokoll: SIP rfc 3261
optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors